Responsive image

Alteliéry a sály - pronájmy


 

Možnost pronájmu sálů pro veřejnost v DDM Štolbova a DDM Dubina


Více informací získáte od:

 
Pavlína Králíčková
Mobil: 736 466 692
pavlina.kralickova@ddmstolbova.com

DDM Štolbova

Gymnastický sál

Popis: Zrcadlový sál je vybaven hudební aparaturou, parketovou podlahou, klimatizací. K dispozici je cvičební nářadí (žíněnky, gymn.koberce, lavičky, odrazové můstky, airtrack) a posilovací náčiní (činky, overbally, bosu, švihadla...). V předsálí nalezneme také 4 šatny, umývárny a WC.

Rozměry: 7 x 15 m

Keramický ateliér

Popis: Dominantou ateliéru je středový stůl pro kolektivní využití, kolem něhož je situováno 12 pracovních míst. Každé z těchto pracovních míst skýtá dostatečný prostor pro jednoho klienta. Maximální kapacita místnosti je však 20 pracovních míst, v případě využití prostoru na straně místnosti.
V sousední pracovní místnosti je umístěná keramická vypalovací pec, kde se výrobky suší, pálí a skladují pro další technické zhodnocení, jako glazování. Tyto prostory nejsou klientům příštupné z důvodu bezpečnosti.

Rozměry: 6,5 x 8 m

Hudebna

Popis: V hudebně je k dispozici především velké koncertní křídlo August Förster, dále elektrické piano zn. Yamaha a čtveřice akustických kytar. Nalézt zde můžeme také množství literatury s hudební tématikou. Prostor se také hodí k výuce ostatních hudebních nástrojů, např. fléten.

Rozměry: 6 x 5 m

Vybavená hudebna - klávesy, kytara
Vybavení hudebny - Klávesy Yamaha
Vybavená hudebna - klávesy

Bicárna

Popis: Místnost primárně využívaná k výuce bicích nástrojů, je vybavena dvěma kompletními bicími soupravami a dalšími pomůckami (pady, dřívka atd.). K dispozici jsou také elektronické bicí a elektrické piano zn. Yamaha. Učebna má ideální akustiku uzpůsobenou pro výuku hudby. 

Rozměry: 6 x 4 m

Bicí
Bicí
Bicí

DDM Dubina

Taneční sál Pardubínek

Popis: Zrcadlový sál je vybaven hudební aparaturou, pianinem, klimatizací, k dispozici je gymnastické náčiní (žíněnky, gymnastické koberce, overbally, molitanové kostky – stavebnice na hraní). V předsálí je šatna, umývárna, sprcha, WC, kuchyňka, malé dětské stolky a židličky)

Rozměry: 18 x 8,20 m

Vybavení tanečního sálu
Vybavení tanečního sálu
Vybavení tanečního sálu

Velký sál

Popis: Velký sál je vybaven hudební aparaturou, klavírem (velké koncertní křídlo), klimatizací, k dispozici je ozvučení a světelná technika. Možnost uspořádání na divadelní sál s oponou a podiem nebo na schůze – k dispozici jsou stoly a židle. V předsálí je šatna, umývárna, sprcha, WC.

Rozměry: 11, 5 x 13, 4 m, podium 9,3 x 6,7 m

Velký sál k pronájmu
Velký sál k pronájmu
Velký sál k pronájmu

Keramický ateliér

Popis: Dominantou keramické dílny je středový stůl pro kolektivní využití, kolem něhož je situováno12 pracovních míst pro děti, 8 pracovních míst pro dospělé. Každé z těchto pracovních míst skýtá dostatečný prostor pro jednoho klienta. V odděleném pracovním prostoru jsou umístěny glazury, engoby a další materiál a pomůcky. V další pracovní místnosti je umístěná keramická vypalovací pec, kde se výrobky suší, pálí a skladují pro další technické zhodnocení, jako glazování. Tyto prostory však nejsou klientům přístupné z důvodu bezpečnosti.

Rozměry: 5,50 x 5,50 m

Keramický ateliér DDM Dubina
Keramický ateliér DDM Dubina
Keramický ateliér DDM Dubina

Ateliér estetiky

Popis: Místnost je vybavena 20 pracovními místy, které poskytují dostatečný prostor pro jednoho účastníka, maximální kapacita je však 28 při využití bočních pracovních ploch. V oddělené části ateliéru je umyvadlo a výlevka určená pro výtvarné aktivity. V ateliéru lze využít malířské stojany. Ateliér je vybaven vlastní klimatizační jednotkou.

Rozměry: 3,6 x 13,1 m

Ateliér estetiky DDM Dubina
Ateliér estetiky DDM Dubina

Ateliér

Popis: Učebna je vybavena 8 školními lavicemi a 16 polstrovanými židlemi. K dispozici jsou 4 šicí stroje a 1 šicí stroj overlock. Pro komfortní práci klientů je v přední částí místnosti velký stůl. Čelní stěna je zrcadlová. V zadní části místnosti je zabudováno umyvadlo.

Rozměry: 4,1 x 8,5 m

Ateliér k pronájmu DDM Dubina
Ateliér k pronájmu DDM Dubina
Ateliér k pronájmu DDM Dubina