Ilustrativní obrázky v záhlaví

Webové stránky DDM BETA Pardubice jsou postaveny na ramenou propracovaného redakčního systému Joomla!. Slovo Joomla! ve slovníku asi nenajdete. Jde o fonetický zápis svahilského slova "jumla", které je možné přeložit jako "všichni za jednoho". Díky Joomla! je možné pohodlně upravovat obsah webu. Redakční systém je možné funkčně rozšiřovat a doplňovat nové funkce. Webové stránky DDM jsou rozšířeny o následující funkce.

  • Kalendář akcí - umožňuje na webu pokročilou formou zobrazovat plánované akce. Mimo běžných informací o akci je možné zobrazovat sadu sociálních tlačítek, mapu Google s místem konání, možnost plánování trasy a mnohé další. Jednotlivé akce je možné provázat i s přihlašovacím formulářem.
  • Správa referencí - sdružuje on-line vkládané reference na pořádané akce. Ty je následně možné zobrazovat na zvoleném místě webových stránek.
  • Dokumenty ke stažení - jako přehledné úložiště dokumentů.
  • Správa formulářů - umožňuje tvorbu uživatelských formulářů s takřka nekonečnými možnostmi :) Data jsou odesílána na zvolené e-maily a uchovávána v databázi. Data je možné z databáze webu pohodlně exportovat například do Excelu a tam s nimi dále pracovat.
     

Pokud máte zájem o zhotovení webových stránek, může se vám hodit i odkaz na ceník tvorby webu. Mimo rámcové představy zde můžete odeslat i poptávku na tvorbu webu.

A závěrem malá prosba. Pokud na webových stránkách DDM BETA narazíte na nějakou chybu, nenechávejte si to pro sebe. Oznamte ji prosím správci stránek prostřednictvím formuláře na stránce s kontakty.

Ilustrační obrázek obličeje

kroužky & kluby

Elektronická přihláška

Novinky z DDM

Adresa

Dům dětí a mládeže BETA Pardubice
Štolbova 2665
Pardubice 530 02

IČ: 72051159

logo Pohybového centra Hroch logo Zonerama logo TCK Virginia
© 2016-2017 Dům dětí a mládeže BETA Pardubice | Tvorba webových stránek carl.cz